Следете нè на:

Вести и настани

Frühling in der Schulе

Пролетта е шарена, разиграна, некогаш чудна, некогаш заспана….Затоа ајде да се разбудиме, да ја пречекаме весели.

Ова е темата на денешната работилница на членовите од Секцијата по германски јазик, под менторство на наставничката Билјана Најдоска.

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од Вести и настани