opciones binarias y bono de bienvenida vay vốn sinh viên được bao nhiêu bono opciones binarias sin deposito 2019 bảo hiểm vib gráficos en tiempo real opciones binarias chi nhánh shinhan opciones binarias 10
Следете нè на:

Вести и настани

Успеси на натпреварите HIPPO и WILLKOMMEN 2021

Учениците од 3 – то г одд. како и ученикот од 7 – мо в одд. Бојан Кузески постигнаа забележителни резултати на двата Мегународни натпревари по Англиски јазик – HIPPO 2021 и деветтиот мегународен натпревар по Англиски јазик -WILLKOMMEN 2021.

Истите продолжуваат во полуфиналето на HIPPO 2021 под менторство на проф д-р по Англиски јазик, Марија Дулевска.

Им посакуваме успех понатаму.

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од Вести и настани