Следете нè на:

Вести и настани

Успеси на нашите спортисти

Нашите талентирани спортисти од 6 – то и 7 – мо одделение го освоија ПРВОТО МЕСТО на општинскиот натпревар во футсал под менторство на наставникот Христо Белакапоски.

Браво за нив, честитки! ⚽️🥇👏🏻😊

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од Вести и настани