Следете нè на:

Вести и настани

Уште еден огромен успех на нашите одбојкарки

На регионалниот натпревар во одбојка што се одржа во Кавадарци, нашата екипа во женска конкуренција под менторство на наставникот Христо Белакапоски го освои ПРВОТО МЕСТО 🥇🏆

Честитки за успехот….Браво! 👏🏻

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од Вести и настани