Следете нè на:

Вести и настани

Предновогодишно украсување и дружење

Уште едно прекрасно предновогодишно дружење и украсување со нашите вредни ученици и нивните родители од VI a.

Се за нашите најмили дечиња, им благодариме на родителите за соработката 🙂

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од Вести и настани