Следете нè на:

Вести и настани

По повод светскиот ден на учителот

По повод 5-ти Октомври Светскиот ден на учителот, учениците од паралелката VII б на своите наставници им посветија пораки во знак на благодарност.

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од Вести и настани