Следете нè на:

Вести и настани

Новогодишни подароци за првачињата 😊🎅

Најмладите ученици во нашето училиште, првачињата, на ден 26.12.2019 година со радост го дочекаа Дедо Мраз кој им подели пакетчиња обезбедени од Локална самоуправа – Прилеп.


Тие настапија со богата Новогодишна програма
која ја следеа нивните родители, пријатели и други гости.

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од Вести и настани