Следете нè на:

Вести и настани

“Јас и светот околу мене”

Учениците од III – а и III – б одделение со игровни активности ја обележаа Недела на детето под мотото ,,Јас и светот околу мене”.

Тие порачаа: “Биди другар, дари насмевка и среќа”.

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од Вести и настани