Следете нè на:

Вести и настани

Државен натпревар во фудбал – женски

На државниот натпревар во фудбал-женски кој се одржа во Крива Паланка нашите ученички го освоија второто место.

Честитки за нашите ученички и нивниот ментор!

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од Вести и настани