Следете нè на:

Вести и настани

Општински натпревар во одбојка – машки

На општинскиот натпревар во одбојка-машки за учениците од 6 и 7 одделение кој се одржа во СОУ “Ѓорче Петров” – Прилеп, нашите ученици го освоија првото место! 🥇

Честитки за нашите одбојкари и нивниот ментор Кире Стефаноски.

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од Вести и настани