Следете нè на:

Вести и настани

Честит празник Македонијо!

Со пригоден реферат, програма подготвена од ученици од нашето училиште и други активности беше одбележан 8-ми Септември – Денот на независноста на Република Македонија 🇲🇰🇲🇰🇲🇰

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од Вести и настани