Следете нè на:

Вести и настани

Огромен успех на нашите спортисти

Ученичките од 8 – мо и 9 – то одделение под менторство на наставникот Христо Белакапоски го освоија ПРВОТО МЕСТО на општинските натпревари во одбојка.

Честитки за прикажаната игра и истрајност да се стигне до најдобрите – Првото место 🏆🥇

Напред „Гоце Делчев“….најдобри сте! 👏😊

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од Вести и настани