oncredit que son las inversiones en opciones binarias مؤشرات الخيارات الثنائية martingala opciones binarias mejorada indicador opciones binarias 1 minuto empezar a invertir en opciones binarias vib là gì velas opciones binarias
Следете нè на:

Вести и настани

Не запираат победите на младите хемичари

Државниот натпревар по хемија за учениците од основните училишта се одржа на 16 јуни на Природно-математичкиот факултет во Скопје.

На натпреварот учествуваше првенецот на генерацијата, Иван Кузманоски и менторот Кети Иваноска.

Освојувајќи втора награда, уште еднаш докажа дека многу заслужено ја носи титулата првенец на генерацијата.

Честитки за Иван, му посакуваме уште поголеми успеси во понатамошното образование, се гордееме што беше наш ученик! 👏😊

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од Вести и настани