Следете нè на:

Вести и настани

Честит Први мај

Со пригоден реферат и програма подготвена од ученици од нашето училиште беше одбележан Први мај, Меѓународниот ден на трудот.

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од Вести и настани