Следете нè на:

Ljupco Mirceski

Статии од Ljupco Mirceski

  • Недела на детето

    Во рамките на одбележувањето на Неделата на детето👩👦 учениците од паралелката VII-б од ООУ”Гоце Делчев” заедно со нашиот ЕВС волонтер од Франција...

  • Детска недела

    И оваа година Сојузот за грижи и воспитување на децата на Македонија во соработка со Министерството за труд и социјална политика,...

Повеќе новости
Платени реклами

Вести и настани

Новогодишен базар

Вести и настани

Среќна нова 2023 година!

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Платени реклами