Следете нè на:

Вести и настани

Новогодишна активност на младите физичари

Младите физичари заедно со наставничката Милена Димитриеска со своите цртежи и декорации ја збогатија новогодишната атмосфера во нашето училиште.

Платени реклами

Не пропуштајте!

Платени реклами

СЛЕДЕТЕ НÈ НА Facebook

Повеќе од Вести и настани